Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Herni PC sestava (40k)

Dobrý den, rád bych znal názor zdejší komunity na tuto sestavu.
Za všechny tipy, rady, připomínky budu rád.
PC bude převážně na hraní her ve 1080p a domnívám se, že nebude mít problém s většinou dnešních her jet na 60+ při vysokých detailech.
2 SSD tam mám jelikož vychází levněji než 1TB a mám plánu využít v RAIDu 0.
Zde je odkaz na PC.
https://www.czc.cz/fi1mrrvpe6i7q80ofj41lmcq6b/seznam
Děkuji, hezký večer.

Osobně bych stavěl na Ryzen 5 2600 (vyšší výkon, stejná cena), BeQuiet není má oblíbená značka a SSD do RAIDu je naprostý nesmysl.
Kromě toho jsi zvolil nekompatibilní desku (podporuje 6. a 7. generaci, ale CPU jak už z názvu logicky vyplývá, je 8. generace).
Chladič je nic moc, hlučný. Fera3 je IMHO lepší a pro tyto CPU střední třídy až skoro overkill.

na 60 FPS při vysokých můžeš s GTX1060 zapomenout. Leckde (skoro všude) to tak bude, ale jsou hry, kde to stačit určitě nebude.