Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nové herní sluchátla

Zdravím ,chtěl bych poradit s výběrem nových sluchátek převážně na hraní. Rozpočet činí 1500kč. Díky moc za všechny tipy!
Změna kategorie, původně: Hardware (Kurt)

Doporučil bych Marshallky, fajn sluchátka, i v nižší cenové relaci jsou hodně kvalitní. Má to odpojitelný kabel který jen tak neutrhneš...
https://www.alza.cz/marshall-major-ii-white-d2411024.htm za 1300,-
Pak je i o trochu dražší verze v bluetooth verzi, pokud si můžeš dovolit trochu připlatit tak do toho určitě jdi:
https://www.alza.cz/marshall-major-ii-bluetooth-white-levne-d4673075.htm 2 300,-

HyperX Cloud jsou skvělá volba,mám je a jsem spokojen,na hry pecka,akorát s nima nejde v letě jít ven potím se uši jak prase.....
Ty Marshally mám taky,ale jsou strašně svírající a i po roce nepolevuje stisk,takže máš hlavu jak ve svěráku...a na hry nejsou,tak k mobilu na ven..
Měl jsem i- Koss SB45 .jsou slušný,ale kabel je na hovno,parkrát jsem ho přejel židlý a šel do háje,což u Kingstonu nehrozí...ale když si dáš bacha tak za 900 neprohloupíš...