Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jak rychlý internet na online hry

Dobrý den potřebuji si zařídit internet bohužel bydlím v lokalitě kde žádná společnost snad nenabízí optické připojení tak se chci zeptat jak rychlí internet je potřeba na hraní online her primárně PUBG, counter strike , zdali například na tyto hry v pohodě stačí 30MB/s a nebo je tato rychlost nevhodná , asi každý ví že je potřeba mít v těchto hrách co nejnižší a stalý ping a tak se chci zeptat co nato má nejvíce vliv u internetu protože jsem slyšel že na rychlosti až tak nezáleží. kolik myslíte že je tak optomální rychlost internetu?

Tak hry rozjedeš i na 10 Mb/s internetu úplně v pohodě (nižší rychlost snad už nikdo nenabízí, ne?). Jde spíše o ping, pokud to je nad 50 ms tak počítej, že se ti nebude hrát moc hezky, to už je ale na tobě. Optika netřeba, optiku potřebuješ jen když chceš hodně stabilní a kvalitní rychlé připojení, na hry netřeba. V souvislosti ale třeba se stahováním filmů nebo oněch her jdi alespoň do 20 Mb/s pokud máš možnost, jinak na download něčeho většího budeš čekat půl dne...

Pokud dobře vím, tak ping ti negarantuje nikdo :D Ale když si to vezmeš od nějaké větší firmy, která už má nějaké jméno v ČR, asi těžko tam narazíš na ping vyšší jak 50 ms... Ale nejlépe bych se zkusil domluvit, jestli by sis mohl třeba na den zkusit testovací připojení a pak uvidíš...