Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows neregistruje sem tam myš.

Dnes jsem přišel domů s tím že si zapnu nějakou hudbu. Myš jsem zjistil že nereaguje na explorer. Ok tak asi chybka se někde stala. Restartoval jsem PC.
Myš nereagovala nadále.
Ctrl+Alt+Delete
Myš začala na chvilku reagovat.
Projíždím youtube na chromu a hele myš funguje.
Chvilku poslouchám hudbu.
Ok chci se mrknout na něco ve startu. MYŠ ZASE NEFUNGUJE.
Alt+Tab na "Twitch App" Myš zase nefunguje. Neregistruje kliknutí ani scroll

Na chromu stále funguje.
ale explorer ani aplikace třeba ten twitch neregistruje kliknutí ani scroll.

Zkusím restartovat. Uvidíme

Moc myší jsem neměl. Poslední Trustka za 150 kč mi vydržela tak dlouho že jak jsem ji kupoval stříbrnou tak na konci byla černá. 6a více let tuším.
Kamarád měl razer mambu a byl s ní spokojený. Já viděl že ji někdo prodává na Letgo P.C. 4 tisíce. A vzal jsem ji cca za 1500 skoro 2 roky ještě v záruce.
Zatím jsem spokojený. Akorát mi vadí že ve wireless mode sem tam vypadne. Je dost možné že to je ale podložkou. Dost barevná podložka.
Musím říct že když se nastaví azurové podsvícení a dá se nabíjet do stanice tak se mi to dost líbí.

Před chvilkou jsem restartoval pc dal ctrl+alt+delete a zatím jede už myš v pohodě cca 2 hodiny