Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po akutlizaci Windows 10 nefunguje zvuk

Dobrý den dnes jsem upgradnul w10 na novější verzi po upgradu nefunguje zvuk ani mikrofon zkusil jsem vše od nastavení zvukového zařízení na výchozí až po aktulizaci zvukové karty Realtek.Opravdu nevím co mám dělat za každou odpověď děkuju.

Mě pomohlo v ovládací panely-soukromí-kamera a ovládací panely-soukromí-mikrofon nastavit "zapnuto" (zvolené aplikace mohou být všechny nastaveny na "vypnuto"). Je to asi nějaká chyba, nebo přechodný stav před tím, kdy se bude přístup nastavovat nejen pro metro aplikace.