Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno 22" LCD (grafika, hry, všechno)

zdravim, chci si kupovat novej monitor, pořádně velkej, ale abych za něho nezaplatil 80k :D dival sem se na 22" lcd a vybral sem http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp?cls=stoit em&stiid=72570 a http://interlink.tsbohemia.cz/default.asp?cls=stoit em&stiid=69709 i když se v tomhle moc nevyznám.

LCD by mělo byt na grafiku (Photoshop, Cinema 4D, 3dsMax) i na hry, filmy, mno prostě na všechno. Cenu bych nerad překrošil nad 6 000 kč. Víte o něčem? Dá se vůbec za tu cenu sehnat něco kvalitního na tu grafiku? Jo a důležitý je aby mělo vstupy na VGA i DVI. Máte nějakej dobrej tip?

To nas tu uz bolo, co sme chceli kvalitny LCD za par kacek na graficke zazraky. Velke, pekne a zadarmo. :-/ Nepojde to. Vrazte do toho aspon 10k a rozlucte sa s 22" inak dostanete lacny kancelarsky moncl s priemernym obrazom od este priemernejsieho vyrobcu.

Avsak, co je dolezite podotknut, pre kazdeho je kvalitne daco uplne ine. Bezte do obchodu, dajte si niekolko LCD predviest pekne jeden vedla druheho a sam uvidite, co este ano a co uz urcite nie. Toto je najlepsia rada. Monitor, na ktory sa budete divat x tisic hodin sa oplati najprv vidiet. Nezabudajte, oci mate len jedny (pre stouralov: jeden par ;-)).