Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aktualizace ICQ

Dneska asi proběhla velká akce ICQ, kde všechny ICQ5.1 musely být povinně aktualizovány na ICQ 6, jinak to nefungovalo.To nový ICQ se mně a spoustě známejch vůbec nelíbí.Nechci QIP,mirandu a podobně.Nevíte někdo o nějakém fíglu,jak vrátit na počítač starý dobrý ICQ 6?Díky.

Pokud jsem se rozhodnull používat ICQ, tak klienta neřeším . Mam sice v.záloze Mirandu ale jedu na ICQ. Je to o zvyku a machrování.Na Symbianu mam IM+ a na MDA gsICQ.Jinak můj komp zvládá současný běh MSN i Skype.Tak proč to rvát do jednoho okna.:-D