Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefunguje stahování z Google play obchodu

Dobrý den, dnes jsem si chtěl stáhnout aplikaci z google play, ale po 2h mi to stále píše " čeká se na zahájení stahování... " a tohle to píše u všech aplikací které chci stáhnout, ne jen u té jedné, ani aktualizovat aplikace nefungují, dělá to to stejné, restart telefonu nepomohl, smazání cache, odstranění google účtu a zpětné přihlášení, vynucení ukončení... vše bez úspěchu

Budu rád za každou radu. Děkuji

psal jsem že jsem to zkoušel a nic , napadá mě ještě odinstalace google play aktualizace, ale nikde to nevidím, nastavení->aplikace->google play a tam by to mělo být ale není, do továrního nastavení se mi moc nechce no, ale asi nebude zbití