Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Modrá Smrt- Pomoc

Dobrý den,
Potřeboval bych pomoci s řešením Modré Smrti.
Jak můžete vidět na tomto obrázku: https://ctrlv.cz/9Nir
Pár BSODček jsem už měl a káždá měla jiný chybový kod.
RAMky jsem zkoušel testovat MemTestem a HDD jsem vyměnil 3x.
Co se týče grafiky, tak jsem zkoušel dvě GTS 450 a ATI Radeon HD 2600 XT.
Děkuji za veškerou pomoc

IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

chyba je nejspíš v "nějakém driveru".
chybí ti výpis doprava, i když je vidět aspoň ntoskrnl.exe, chybí i dolní okno s výpisem driverů v paměti.
instalace ovladačů bude asi stát za vyliž, když jsi v tom prohazoval grafiky různých výrobců.
ale dívám se, že ty chybové kódy se moc neopakují, 2x z toho se týkají paměti a tu jsi řešil.
1) deska je nová nebo bazar?
2) začalo to dělat (22.5.) po jakém update nebo jaké změně?
3) paměti jsou nějaká směska?
4) jen do počtu: název antiviru? a je určitě odvirováno?
5) na disku nejsou chyby? proběhla kontrola souborového systému?
pro jistotu: příkazový řádek jako admoš, v něm spustit kontrolu:

sfc /scannow