Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Kdo má Win Me?

Zdravim. Lze někde stáhnout Win Millenium? Nebo má někdo doma instalačku a byl by ochoten mi je vypálit a poslat poštou? Lic. číslo mám, jen tu instalačku ne. Děkuji

Sháním taky Windows ME, brácha mi přinesl na zprovoznění PC Fujitsu Siemens s licenční nálepkou ME. PC funguje, ale je na něm Win98 a XP, jenže jen 128 MB RDRAM. Tenhle typ pamětí se mi nechce shánět :-( : PC je jen na net pro bráchovu tchýni...