Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prehrávanie 1440p videá

Ahoj, mám iPhone 7 Plus a v keď si chcem prehrať na Youtube nejaké video 4K a vyššie, tak maximálne môžem 1080p60, ale dávnejšie som má pri videách možnosť aspoň 1440p prečo to už nejde. Je tam nejaká možnosť? Ďakujem.

Rozlišení iPhone 7: 1334 x 750 px
Nepotřebuješ 4k ani 1440p, stejně se ti to nezobrazí i kdyby sis to tam nastavil. Označ si to za vyřešené, tohle je úplně na hlavu otázka, chceš něco co ani nezobrazíš...

My víme, ale 1440 je stále více než 1080.

Mimochodem pozoruji, že na youtube prakticky je nerozeznatelné 720 od 1080. Například Show jana krause dokonce v 1080 vypadá interpolovaně. Navíc většin u obsahu( rozhovory) stačí slyšet (a když vidět, tak stačí 360p)

Ne, já se obávám že si nepochopil logiku. Pakliže telefon nemá rozlišení 1440p a víc, tak ti toto rozlišení nerozjede. Doporučil bych zapojit mozek než začneš někoho osočovat, že něco nepochopil :)

Ďakujem hlavne za múdre komentáre, ktoré sú tu nepotrebné. Pýtal som sa na niečo nie na vaše komenty. Ide o to, že pred tým nejaký mesiac do zadu ponúkal YouTube aj 1440p. Prosím len odpoved, ktorá je adekvátna .