Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem černá stranka při náhledu pro tisk

ahoj,nevíte kde je problém?Přestala mně tisknout tiskárna z nějakých aplikací ,treba když si chci rezervovat penzion na bookingu a máte tam tisk, rezervace,tak netiskne nic.Ani když dám náhled stranky v Mozille a pak tisk,tak je pouze černá stranka a nic mne to nevytiskne.Když dám IE tak tam je to v pořádku.děkuji za radu

Prejavuje sa problém aj v núdzovom režime? Spustite Firefox v NÚDZOVOM režime a preverte, či problémy pretrvávajú:
- [SK:] Firefox - Pomocník - Reštartovať a zakázať doplnky
- [CZ:] Firefox - Nápověda - Restartovat se zakázanými doplňky
- Firefox je možné spustiť v núdzovom režime tiež podržaním klávesu shift pri jeho štarte.
Ak vám to v núdzovom režime funguje správne, tak to môže spôsobovať niektoré už nekompatibilné rozšírenie Firefoxu. Navrhujem všetky rozšírenia vypnúť a postupne ich zapínať (povoľovať) až kým nezistíte, ktoré to spôsobuje. Niekedy je treba vypnúť aj hardvérovú akceleráciu.

Také může být chyba v driveru tiskárny: mě se třeba stalo, že některé dokumenty s obrázky jsou zmrčené (deformované) a černé plochy v tisku

Ansam to je nuda 2.0? Ten člověk co tu ve slovenštině plácá totální nesmysle ke každému dotazu? To už je jeho asi 3. přezdívka