Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA 5 na dostatočnom PC

Zdravím,
Chcem sa opýtať,
Mám grafiku GTX 960 4gb a procesor i5 4960k a GTA 5 si mi proste dovolí sekať, pričom na videách a v testoch som videl že by to mal ťahať na ultra bez menšieho problému. Respektíve ide, ale v tých častiach mimo mesta to veľmi laguje, pričom v Los Santos to ide na 60 fps ale žiaľ len na High.
Dal som si kontrolovať antivírom či ma niečo nebrzdí, dokonca som preinštaloval všetko do pôvodného a žiadny rozdiel nepozorujem.
Len pre spresnenie, mám Windows 10 ak to niečo zaváži.
Kde sakra môže byť problém?
Moja zostava : https://ctrlv.cz/3gJI
Procesor GTX 960 4Gb

Jestli ti někdo tvrdil, že na GTX 960 rozjedeš GTA 5 na ultra, hodně dobře tě natáhl :D Na ultra zapomeň, nebo upgraduj grafiku. 1050 Ti by ti to měla v pohodě utáhnout na ultra, taky by mi to víc vonělo k tomu CPU co tam máš...

Vážně bych pouvažoval nad rozšířením vzdělání být na tvém místě. 760 má ještě jiné shadery a podporuje méně pluginů. GTA 5 na ultra na tom rozjet nemůžeš, už čistě z logiky věci (rozjet bereme na nějaké normální FPS, nikdo se nebaví o tom, že ti to jede na 10 FPS :) ). Krom toho pro jakoukoliv hru s ultra detaily je 2 GB vážně žalostně málo, zvlášť pro žrouta jako je GTA 5, prober se prosím :) Přines testy, nahrané video s viditelnými detaily a fps a zátěží gpu a informacích o gpu, pak se můžeme bavit, zatím tu píšeš jen bludy :)

GTA 5 na ultra na tom rozjet nemůžeš

Jo, tak asi mám halucinace, ne?

rozjet bereme na nějaké normální FPS, nikdo se nebaví o tom, že ti to jede na 10 FPS

Jede to plynule bez záseku, takže "10 FPS" asi mít nebudu.

pro jakoukoliv hru s ultra detaily je 2 GB vážně žalostně málo

To je možný, ale tady se baví o GTA 5

zvlášť pro žrouta jako je GTA 5, prober se prosím

Já sem naprosto probranej.

Přines testy, nahrané video s viditelnými detaily a fps a zátěží gpu a informacích o gpu

Ok, pokud si vzpomenu tak zejtra natočim ten test mode co tam je nebo jak se to jmenuje a klidně pošlu, neni problem.

Tady ti B hodil video. Jo krásný, 40 FPS v nečinnosti, při akci abych se pomali bál že se mi ti zobrazí :D Dám ti radu do života, když o něčem něco nevíš, nepindej do toho :) Chováš se tu jako puboš co spolkl moudrost světa a meleš tu kraviny, důkaz máme, video tu je, nedělej ze sebe ještě většího blba prosím.

Navíc ještě abych upravil tvoje domněnky... Pokud hraješ hry na 10-30 FPS a nazýváš to bez záseku, není můj problém že máš starou rachotinu :)

Diskuzi s tebou končím, video tu máme, s frackem se nebavím, promiň :)