Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nvr na 2 hdd

Prosím
Existuje nvr ktore sucasnr nahrava na 2 hdd? Myslim tym ked mam viac kamier tak 1 hdd to asi nebude stihat vsetko nahravat. Viac myslim 14. Rozdelil by som to na polovicu. Je to mozne? Ake je optimalne riesenie pri tolko kamerach?
Ďakujem pekne za pomoc

Externí disky jsou pro NVR většinou jen na exporty, nebo nouzovka. Možná nějaké levné krabičky, ale ty já nikdy nedoporučuju.

Ono se to dá celkem dobře spočítat. Každá kamera má typický datový tok, většinou 4Mbit/s. 16 kamer dá tedy maximálně 64Mbit/s, tj. 8MB/s. A to zvládá lecjaký disk, tím spíše, že NVR si disky formátuje po svém a zaznamenává agregovaný set streamů a navíc sekvenčně.

Veľmi pekne ďakujem za pomoc.
Som v situácii kedy by som nechcel ziadne vydavky naviac. A pri viacerych kamerach je dost financne narocne riesit otazky hdd ked chcem zaznam na co najviac dni. A keďže mam 3TB ext hdd a nemam ho ako vyuzit chcel by som ho pouzit k nvr. Som rad ze by to malo stihat ale pojde to bez problemov aj cez usb 2.0 ?
Pripadne mi napadlo ze urcite bude existovat nejaka redukcia z usb 3.0 na sata ktore je v nvr. Spravil by som tym v podstate interny hdd z externeho. Ibaže zapeklitost by mohla byt ta ze tento ext hdd ma zvlast elekt. napajanie.
Ďakujem pekne za odpoveď.

Odpoved na otazku, ci 14 kamier stiha nahravat na jeden disk si uz dostal. Stiha. Na disky dokaze nahravat aj 128 kamier naraz, aj ked vacsina vyrobcov konci u 64ch NVRiek.
Otazka skor je, ci tvoje tajne NVRko vie sravit JBOD s tymto diskom cez usb a ako stabilne bude taketo pole.
U mna stale vyhrava ako univerzalne NVRko v style za malo penazi vela muziky microserver HP.

Najlacnejsi s dotovanym os. Kedysi som ich kupoval za 130 eur tusim, win stal euro k tomu. Predal som ich desiatky, doteraz vsetky bezia, aj ked polovicku z nich som uz prerobil na ciste NASka (Freenas). $potreba 30W, prekvapivy vykon, 4disky, neskor 2x1Gb.