Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kdyz vlozim heslo sveho uctu nemuze windows nacist jmeno uzivatele

Co delat kdyz notas nemuze nacist jmeno uzivatele, pozadani hesla mne pise pokazde , NELZE NACIST PROFIL UZIVATELE, za dobrou radu predem moc pekne dekuju , Boxy
Změna kategorie, původně: Notebooky (karel)
Změna předmětu, původně: Ahoj vsem mam takovy problem, kdyz vlozim heslo sveho uctu nemuze windows nacist jmeno uzivatele, co (karel)

přihlas se jako administrator a zkontroluj disk na chyby souborového systému.
třeba z instalačního cd/dvd -> shift+f10, v příkazovém řádku spustit: chkdsk c:
přesná systaxe viz: chkdsk /?

u home-verzí by se dalo jako administrator přihlásit v nouzovém režimu, pokud byl účet aktivován.

nebo se dá disk vytáhnout, připojit ke stoláku a zkontrolovat z něj.