Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PC sestava

Dobrý den bude tato sestava fungovat?.. https://www.czc.cz/192171,223202,223705,229474,111718,220743,175661,202869,232409,236394,228475/kody ten monitor jsem hodil protože si nevím rady jakej vybrat vybral jsem ten co tam je ale nejsem si jist zdali to tato sestava na takové rozlišení utahne ... budu natom hrát PUBG,rainbow six siege,ale i strategie total war, a například zaklínače 3 atd takže hry všeho druhu... pokud by někdo věděl o vhodnějším monitoru klidně si nechám poradit,to samé platí i o komponentech naházel jsem tam to co se mi líbilo, jestli to je vhodné to moc nevím proto se obracím sem, dále bych chtěl vědět zdali je dobré si to nechat sestavit od CZC nebo by jste to doporučili jinde,nemám nikoho kdo by mi to sestavil a sám to nezvládnu.

Nevyznam se ve vodnim chlazeni, ale jinak to vidim OK.

Maximalne bych nebral nejlevnejsi Palit, ale aspon:

https://www.czc.cz/msi-geforce-gtx-1080-armor-8g-oc-8gb-ddr5x/192163/produkt

Ty grafiky jsou stale hrozne drahy, takze tezko radit v te bide, ale kdykoli jsem nekde zahledl grafiku Palit, vzdycky jsem po case zaslechl, jak mu ta grafika odesla, takze ja k tomu nemam duveru. Z tech levnejsich tam vidim Zotac, to je to same a EVGA, ktery maji vecne nejake problemy s PCB nebo s uchlazenim napajecich obvodu, takze to je vsechno takovy neduveryhodny. Zbytek karet je hrozne nadstrelenej.

Predpokladam, ze pointa je, ze chce zakrivenej monitor. Jinak by to samozrejme nemelo smysl, kdyz FreeSync stejne na tom monitoru s grafikou od NVidie nevyuzije. Ten MSI monitor bude co jsem i slysel naprosto standardni v te kategorii zakrivenych. Snad si to pred koupi prehledne nebo uz to nekde zkousel treba i u jineho monitoru a to zakriveni mu vyhovuje. Tohle je hrozne individualni, jsou lidi, kteri na to metaj blesky a jsou taci co na zakriveni nedaj dopustit. Takze tohle je na kazdem, aby si to vyresil. Technickej problem co vim u toho MSI neni zadnej, standardni VA na 144Hz.

MSI prohnutej bude Samsung panel jenže jsou o dost levnější a tudíž dost na něčem odrbaný vs orig Samsung.Je to na něm na to co se tady prodalo tak jich dost chcípnulo po krátký době ,komenty k tomu zmizli z CZC bo tam zaváděj jakousi cenzuru ve stylu hodnoceníktomuto produktu nelze přidat atd,to aď si projede komenty na ebay apod osobně bych volil raději teď zlevněnnýho Samsunga.

aha no zakřívený monitor jsem měl a jeto asi celkem ok ale beru jen proto že žádný jiný se mi nelíbil ;) , chtěl jsem nějaký který má G-sync funkci ale skoro žádný sem nenašel proto se rozhoduji zdali koupit monitor bud 24-27 uhlopříčka spíše bych bral tu 27 uhlopříčku pouze ve full HD a nebo jít do vyšších rozlišení 2560x1440 , ale nemůžu najít skoro žádný který by mi vyhovoval natož s G-sync a tak do 16k . a dale bych se chtěl ještě zeptat když už jsem tady :D myslíte si že ten zvuk který poskytuje ta základní deska mi bude stačit? nebo musím koupit ješte nějakou zvukovku a nebo je nějaká deska s lepším zvukem?...jde mi o to jak velký to bude rozdil při poslouchaní písniček a hraní her jen s integrovanou zvukovkou sluchátka mám Razer kraken pro V2.