Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejlepší zdroj do 2,500 kč?

Zdravím, jak nadpis napovídá, chystám se kupovat nový zdroj.
Jelikož nabídka PSU je vcelku rozsáhlá, nějak si trochu nevím rady, který koupit.
Kalkulačka na webu outervision.com mi vypočítala, že můj zdroj by měl mít doporučených 456 W. Předpokládám, že bych měl mít nějakou rezervu, a tedy vybírám mezi 650 - 750W zdroji. Ještě bych bral v potaz rezervu pro případný upgrade v budoucnu.
Nojo, ale jaký zdroj vybrat? Proto píši právě sem, a doufám, že mi zde někdo poradí vybrat co možná nejlepší / nejkvalitnější / nejideálnější zdroj, jelikož se v těch parametrech úplně neorientuji, a nevím, co bych měl brát jako prioritu. Můj rozpočet je zhruba 2,000 - 2,500 kč.
Také by mě zajímalo, jestli je mezi těmi certifikáty 80 PLUS tak znatelný rozdíl.
Děkuji.

No odpovídam pouze nato, že RMx 550 nezmizel (tragéd ježek Aka fanboy seasonicu mínuskuje zcela mimo) nic nedoporučuju!

Pravda. Pokud by byl Corsair RM650x v podobné kvalitě

RMxka nejsou v ničem horší vs všecny SS co tu padly, to ani náhodou. SS je zabijí akorát cenou, kvalitou nikoliv.
//u které konkurence ing. od SS odkoukali kondenzátory v kabelech hmm..