Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím pomoc s chybou dxgkrnl.sys a s černou obrazovkou

Dobrý den, mám notebook DELL s grafickými drivery od NVIDIA, bohužel právě tyto drivery způsobují selhání notebooku. Problém nastává při hraní her, kdy všechno vypadá v pořádku, ale opak je pravdou. Po chvíli obrazovka zmrzne a buď zůstane černá, nebo se objeví modrá obrazovka s chybou dxgkrnl.sys. Podotýkám, že problém nastává pouze když mám nainstalované drivery, nikoliv bez nich. Ná závěr ještě dodám, že po instalaci driverů slyším v pozadí hry divné křupající zvuky asi jednou za 5 sekund. Prosím pomozte mi, mám nejnovější verzi NVIDIA driverů a windows také nemá žádné aktualizace. Díky, Ondřej.

Tak vzhledem k tomu že pokaždý když mám ty drivery (ať už to instaluju já, nebo sám windows) tak to má nějakej error, tak bych řekl že mám nejnovější. Už jsem vyzkoušel asi 20 metod a už mě to začíná štvát. Jo a mám ověřený že to jsou ty drivery.

a proč na notebuk dell, jehož typ sem ani nedokážeš napsat, cpeš ovladače na stolní grafiky nvidia?
kde bereš jistotu, že ta ořezaná/upravená/mobilní grafika v notebůů je stejná jako ty stolní, jejichž ovladače tam cpeš?
máš problémy hned od koupě, nebo až jsi do toho začal jebat svými updaty ovladačů?
upřímně řečeno, pravdivou odpověď ani nečekám.

Ahoj, vzhledem k tomu že se asi známe ti můžu tykat. Můj notebook má grafickou kartu od nvidia a drivery jsou určené na notebooky. Problémy jsem měl už od koupě. Jestli nedokážeš v klidu odpovědět na můj příspěvek, nelez na internet a radši si jdi strkat písek do prdele. Lidi jako ty kazí tento svět. Sbohem mamrde.