Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno nefunkční email od seznamu

Ahoj,
zničeho nic email od seznamu nepřijímá zprávy, vše nastaveno myslím správně. Odesílá v pořádku ale nepřijímá.
Nevíte někdo kde může být problém, předtím fungoval bez problémů jistě rok.Děkuji

zkontroluj si tu zadávanou adresu,stačí mezera navíc nebo čárka místo tečky a je to chyba.To se tam nedostaneš ani přes webové stránky Seznamu?Máš zapnutou neomezenou velikost schránky?Kdysi se to muselo zapínat placenou SMS,teď nevím jak to tam mají,ale můžeš tu kapacitu mít zaplněnou a tak nic jiného nechodí.