Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CD na DVD

Dobrý den. chci se zeptat jestli funguje převod obsahu z CD na DVD - R. Mám doma, totiž cdčko kde jsou uložené některé písničky a potřebuji je vypálit na DVDčko.

Z CD-Audia nemůžeš písničky jen tak zkopírovat, musíš je tzv. nagrabovat (dobrý program máš v postu od Kecala - CDEx) .
Audio-CD totiž neobsahuje klasický souborový formát (FAT32, NTFS) ale v podstatě jen proud dat (stream). Ty soubory o velikosti 1 kB, co vidíš v průzkumníkovi, jsou jen údaje, kde daná stopa (fyzicky) začíná, jde o tzv. oblast Lead In.