Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hledám špuntové sluchátka s pevným diskem

Kde bych sehnal špuntové sluchátka, do kterých jde přes usb nahrát hudba, a které lze použit případně i jako bluetooth sluchátka k mobilu atd..
ps..kdyby byli voděodolné, a byli případně uplne bezdrátové (jen takové ty pecky do uší) s možností s vypnutm jednoho sluchátka

nějaký název sluchátek s temito pozadavky

Řešení:

kvalita je určitě v tom že není třeba bluetooth a fungují samostatně, zvuk se nezhorší, spíš lepší ty hovadino...
jste tu samý it rádci a nedokážete pochopit co myslím hdd ve sluchátkách ? vlastní uložiště ? to se tu věčně musíte chytat za slovíčka a dělat ze sebe chytrálky po internetu ?

no špunty či pecky tak tie sú pohodlné teda fakt,... :-D seš fakt kokot. A nemusíš sám seba "lajkovať" my vidíme kto komu dáva liky, resp. "súhlasím"... Inak aby ti bolo jasné, tie moje slúchadlá čo mám (Asus Cerberus V2) môžem na ušiach nosiť aj 16 hodin a ani neviem že je mám na ušiach. A to sú ešte jedne z tých "menej pohodlných", o Ježkových slúchadlách to už je iná káva.

A to nevis ze kdyz mluvis s ajtakem tak musis mluvit presne a jasne?

Jako v tom vtipu:

Manželka programátora vyšle svého chotě na nákup: "Kup dvě vejce a když budou mít párky, tak deset." Programátor vstoupí do obchodu: "Dobrý den, máte párky?" "Ano." "Tak deset vajec."