Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Upgrade notebooku Acer TravelMate 7740G

Zdravím,
chtěl bych udělat upgrade notebooku Acer TravelMate 7740G. Tzn. výměna procesoru (CPU) a grafické karty. Je to možné? Popřípadě za jaké komponenty lze vyměnit?

Nynější komponenty:
CPU - Intel Core i3-370M (2,4GHz, 3MB L3 cache)
Grafická karta - ATI Mobility Radeon HD 5470

Uvítal bych:
CPU - i7 (například i7-8750H), či lepší i5 (např. i5-8300H)
Grafická karta - NVIDIA GeForce GTX1050 Ti nebo GTX 1060

Díky za odpovědi

dík za optání, ale já nejsem acer. snad sis nejdřív googlil, v jakých sestavách se ten ntb prodával. ostatně odkaz na specifikace jsi dostal.
a toto jsi asi nečetl:

na dnešní generace cpu zapomeň, nemáš na to chipset, socket, podporu v biosu.
grafiky: samozřejmě nemáš ani dimenzované chlazení a napájení.