Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dlouhé načítání stránek

Zdravím,

mohl by mi někdo prosím poradit čím může být to, že všechny stránky se načítají neskutečně dlouho? Stahování jde plnou rychlostí, tak jak má. Zkoušel jsem to na 3 různých noteboocích a všude stejný problém jak s kabelem tak s wifi připojením. Na jiné wifi jde internet na noteboocích v pořádku, takže to je nejspíše routerem.

Hledal jsem na internetu a všude radili změnu DNS, tak jsem jí nastavil na google 8.8.8.8 a 8.8.4.4, ale beze změn. Je ještě nějaké další řešení jak problém opravit v nastavení routeru (mohu dodat screeny pokud by pomohli)? Na nový router to snad není, když download a upload jde bez problému. Díky za rady

Dobrý deň,

skusil bych deaktivovať akýkoľvek antivirus čo máte v zařízení a povypínať všetky doplnky prehliadača, malo by Vám to pomôcť.. potom napíšte či sa niečo zmenilo.

ak nepomôže, skusil bych taky odzálohovať profil prehliadača a vytvoriť nový.

Jediný antivir, který používám je ten od Windowsu (windows defender). Používám Chrome, zkoušel jsem Operu, explorer, stáhnul jsem i firefox a stále to samé. Prohlížečem nebo antivirem to přeci být nemůže, když to na jiné síti jde bez problému + jsem to zkoušel na 3 různých zařízeních.

Ospravedlňujem sa, neprečítal som celý dotaz,...

avšak i tak je to dosť divné kedže normálne mimo prehliadača to funguje korektne,... skôr to vidím na SW chybu.

inač asi len reset routeru, možno je zblblej firmware, ak nepomôže, tak bude potrebné router preflashovať, ak ani tak, tak už zrejme nezostáva nič iné než pořídiť nový router,...

ale skorej asi fakt riešiť niečo v nastavení alebo niečo v Softwary alebo u poskytovateľa služieb.

Napadlo ma i že by to zrejme mohlo byť spôsobené vysokým pingom / jitterom

dsl, to je mrzuté, člověk doma nemívá náhradní funkční.
ta věc má log: http://screenshots.portforward.com/routers/Comtrend/VR-3026e_v2/System_Log.htm - jestli se tam nepíše něco divného, třeba právě o dns.
nic moc mě nenapadá. není v lan nastavení něco divného? http://screenshots.portforward.com/routers/Comtrend/VR-3026e_v2/LAN_Setup.htm
hacknutý router spíš beru za teoretickou možnost.

kdyby to trvale vypadávalo, podezříval bych napájecí adaptér. ale download jede, nejde jen změna stránek.
pro jistotu ještě kontrolu lokálního pc, jestli není do hosts souboru přidaný nežádoucí záznam:
notepad.exe C:\WINDOWS\system32\drivers\etc\hosts

V logu je spousta upozornění:

kernel: Intrusion -> IN=ppp0.1 OUT= MAC= SRC=131.108.80.78 DST=88.100.44.45 LEN=44 TOS=0x00 PREC=0x00 TTL=50 ID=40785 PROTO=TCP SPT=17539 DPT=80 WINDOW=39300 RES=0x00 SYN URGP=0 MARK=0x8000000

V nastavení LAN je vše stejné jako na Vašem screenshotu.

Jako lokální PC mám brát co? Používají se zde jen notebooky a žádné stálé tu nemám. U notebooku, který tu mám nejčastěji, v HOSTS nic není, pouze základní popis "#"

a také v DIAGNOSTICE je spousta "FAILŮ". rwuX.png