Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook

Zdravím, sháním ntb pro přítelkyni do školy a do práce na běžný věci v Excelu, Powerpointu a tak. Zhruba do 15k.
Můžete mi nějaký doporučit? Teď má starší Lenovo a už to nezvládá.
Děkuji

Dobrý den, odporúčam Vám:

ASUS X540UB-DM196T Silver Gradient
alebo
Lenovo V330-15IKB Iron Grey

rozdiely sú pomerne malé, Lenovo má výhodu v 1TB HDD, čož dobre poslouží pre uloženie vätšieho množstva súborov, SSD má zas menšie takže zas menej aplikácií sa naň zmestí, aplikácie sa ale dajú inštalovať aj na HDD lenže v takom prípade ich spustenie a operácie s nimi ktoré vyžadujú čítanie alebo zapisovanie na pevný disk sú pomalšie. Asus má navrh procesorom, i když výkonový rozdiel nieje zas nejak príliš rozdielny.

Ešte je tu možnosť: Lenovo IdeaPad 320-15IKBRN Platinum Grey, ktorý je výkonovo o niečo lepší než to druhé Lenovo, obsahuje avšak horší displej, okrem toho neviem ako je tento model na tom s kvalitou.