Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externy disk nejde otvorit

Mam hdd disk Verbatim 1tb problem je v tom ked ho vlozim do Pc tak mi ho nechce otvorit. Pouzivam windows 10. Ale ked otvorim Administratorske rozhranie tak mi disk normalne otvori a mozem s nim bezne pracovat. Neviete mi povedat preco ho neviem otvorit v beznom pouzivatelskom prostredi.

\autorun.inf ... tady eventuálně bývá spouštěcí virus, nebo je to klasický textový soubor ale s příkazem pro jeho spuštění.

prohlizim ho iba pruzkumnikom

takže ho neprohlížíš, respektive možný skrytý malware průzkumníkem nevidíš.

Ked som to skusal na inom notebook ten isty problem.

první užitečná informace. a protože jiný notebuk nebude mít stejně omezené účty, vypadá to na problém s externím diskem nebo jeho napájecím kabelem.
není připojený do usb2 a nemají tvé počítače problém přes usb2 uživit = správně detekovat žravější disk?