Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ovladače

Dobrý den, mám takový problém.
Jde o ovladače na grafickou kartu - Geforce 1060 GTX 3gb. Mám ovladač (21.21.13.7270) a ten jediný na tuto graf. kartu funguje. Pokud spustím aktualizaci ovladačů, ať už automatickou nebo ruční, ovladač se sice zaktualizuje, ale graf. karta nahlásí problém - kod 43 a přestane fungovat. Když vrátím zpět starý ovladač tak karta zase normálně funguje. nijak by to nevadilo, ale některé hry např. "Star Wars Battlefront 2" se nespustí, protože mi to hlásí zastaralou verzi graf. ovladače a chce aktualizaci.
Mám windows 10 64 bit. system, proc - I5, 16gb DDR4.
Nevíte někdo co se dá dělat?

Děkuji

Ano, samozřejmě - používám jediný funkční ovladač, který mi graf. kartu nevyřadí, ale jak je to možné? Přeci musí existovat nějaké řešení, když tam nechám tenhle ovladač tak si prostě tu "Star Wars Battlefront 2" nezahraju?
Vždyť i jiní lidé musí tuhle kartu mít, a to mají všichni stejný problém?