Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jakou pastu na cpu u ntb

Ahoj, prosím o radu ohledně koupi pasty na cpu. Mám už cca 5 let ntb Lenovo Y580 a zda se, že je už čase s její výměnou. Kterou vybrat a jaké množství? Čím odstranit tu starou? Díky za rady a tipy

Jak psali ostatni - pastu nejspis menit nepotrebujete, "jen" to rozebrat a vycistit bordel z chlazeni co se tam za ty roky nahromadil. Zrovna u tehle rady Lenovo nic moc, spatny pristup, nedobre se to rozebira - jestli si troufate sam, poradte se s youtube, urcite tam bude nejaka rozborka-zborka. Pokud by jste uz teda moci-mermo chteli i prepastovat (obvykle zbytecne), ja na vse pouzivam univerzalni Arctic MX4.