Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 10 - Jak zakázat vytváření windows.old?

Dobrý den,

Mám windows 10 Insider Preview, na se často aktualizuje.

Avšak po každé aktualizaci se vytvoří složka windows.old, která zabírá i 30 GB a může být klidně smazána.

Vím, že tahle složka slouží jako záloha na předešlou verzi, ale nikdy jsem ji nepotřeboval.

Je, prosím Vás, možné nastavit, aby zálohu vůbec nevytvářel?

Děkuji

V podstatě mít W10 insider preview jako hlavní OS není dobrý nápad. Pokud chceš testovat,tak to jsou týdně nějaké aktualizace,které tu složku vytvoří.Pokud to vadí,budeš muset nainstalovat normální verzi desítek. Maximaálně ji vždy smaž.