Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno DVD Mechaniki mi odmietajú čítať mini CD

Takže tentoraz mám problém s tým že som kúpil externú internetovú kartu k druhému pc, problémom je inštalačné mini cd. Vyskúšal som ho ale DVD Rom mi ho neprečíta, dvd napaľovačka ho neprečíta. Položil som ho do noťasu a ten to mini cd neprečíta. Práve som ho vložil do nanovšieho počítača z M-DISC DVD napaľovačkou a tam vypálenie na usb trvá skoro 1 hodinu. Prečo majú všetky moje mechaniky problém čítať všetky mini cdčka?

stáhni si prostě ovladače od výrobce z netu a nečitelné médium ignoruj.
typ síťovky snad přečteš z krabičky, detekuješ diagnostickým programem, nebo vyhledáš podle vendor & device - bod 3.

mini cd je nejspíš upatlané od číňana, nekvalitně zabalené takže se na něj otisknul plastový obal, nebo jsi koupil noname šmejd kde cd vypalují zaměstnanci po nocích doma.

tam vypálenie na usb trvá skoro 1 hodinu

to je zase jedna z desítek až stovek zvláštností, které se jiným nestávají.
dělej si seznam a až jich bude rovných 1000, můžeš to oslavit.

jenže on to od výrobce umatlané minicd čte v různých mechanikách...

mám problém s tým že som kúpil externú internetovú kartu k druhému pc

...a nereaguje žádná z nich.
posrané je to čínské originální mědium.

nemá cenu přikupovat další mechaniky a nezkontrolovat ani z druhé strany stav média, které má před sebou.
může ho umýt isopropylem (lékárna, drogerie), může umýt i zaprášenou čočku mechaniky, kterou to chce číst.

speciálně pro taztele 777 je tu i třetí možnost: ať na nic nesahá a zavolá někoho gramotného, ten už si poradí.