Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučení RAM

Hola,
8GB už mi nějak nestačí a potřeboval bych navýšit.

CPU: CPU Intel Core i5-6500
MB: ASUS B150 PRO GAMING, B150, DualDDR4-2133, sc.1151
RAM: Kingston 2x4GB DDR4 2133MHz CL14 HyperX Fury

Před rokem a půl sem je kupoval za 1400 a k mýmu překvapení jsou teď o litr dražší...
Doporučili byste nějakou alternativu, vyplatí se teď něco jinýho, nebo si nepomůžu a všecko vylítlo nahoru a holt pořídit ty samé?
Nijak zásadně to nehoří, jestli se očekávají nějaký slevy, poklesy (ideálně krach), tak počkám:)

Díky za názory.

Z těch nejžravějších: poměrně často 30 a víc záložek, databázi, 2 IDE, do toho někdy online serial.

Když do toho pak zapnu něco náročnějšího (ideálně AI a photoshop najednou, nebo armu na pár minut, atp.), tak u některých operací je znát, že sahá na disk (arma se už kouše aj, když všecko vypnu a běží mi už jen pár servisek), takže si už musím dávat pozor a povypínávat.

Zatím je to spíš masařka, která se občas dostane do místnosti, tak otevřu okno a je klid, až to bude komár, kterej mi lítá u hlavy, když jdu spát, tak bez rozmyslu konám.

Každopádně podle reakcí předpokládám koupit hned/počkat, ale nemixovat to s jinou značkou/modelem.