Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samovolný restart telefonu

Zdravím,

už asi týden mám nový telefon - Lenovo Moto E4 plus dual. Jsem s ním spokojená. Chtěla jsem ho hlavně kvůli možnosti dvou SIM karet a především kapacitě baterie 5000 mhA.
Akorát se mi už párkrát sám restartoval. Nejdříve to bylo, když jsem z Google Play instalovala takovou větší aplikaci, tak jsem myslela, že to třeba bylo tím, podruhé, když jsem zase přes OTG kopírovala něco na flashku. Jenže teď už jsem párkrát našla telefon tak, že po mě chtěl znovu zadání PIN kódů, takže je jasný, že se zase sám restartoval a to, i když jsem s ním nic nedělala.
Je to normální? Nebo mám telefon reklamovat. Jiný problém s ním nemám.
Děkuji za rady.

Eh čistě ze zkušenosti považuju i já Xiaomi lepší než Ťamťung nebo LG a jemu podobné :D Nevím, se Samsungem - 8 reklamací, s Xiaomi 0 a to ty telefony nepoužívám zrovna v rukavicích na měkkém polštářku vycpaném plyší ;)

Ještě co tu nepadlo... Zkus si stáhnout nějakou appku na teploty a mrkni jak na tom telefon je, ideálně chvíli před tím než se zresetuje. Známý měl s Motem taky problém, ukázalo se že to byla teplota co nutilo telefon restartovat, jednalo se ale o vadný kus, takže reklamace asi bude na místě.