Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Paypal účet, ztráta hesla a jiné tel. číslo.

Ztratil jsem heslo pro přihlášení se to účtu u paypal, tel. číslo které mám v profilu u paypal uložené už je také jiné, když chci heslo obnovit chce to po mě sms kod které mi prijde na tel. cislo ktere je ulozene na profilu. To cislo uz nemam. Jak zmenit cislo v profilu kdyz nemam k profilu heslo?

Nijako.
Alebo poziadas o to podporu Paypalu a budes preukazovat to, ze ucet je tvoj. Pravdepodobne budu chiet aj ofoteny obciansky. Inak vela stastia pdopora Paypalu teda nic moc (raz som riesil zmenu karty a bolo to dost o drzku).