Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sand Blast Backup - Check Point Endpoint - Win 10

Tento mesiac po aktualizácii Win 10 som zistil špiónážny program od Windowsu . Stále rastie , prepisuje všetky programy do txt a ukladá si pohodlne v mojom PC ! Má niekto vysvetlenie k takémuto nepovolenému programu , ktorý sa nedá odinštalovať a ani na silu zmazať ? Toto , už presahuje všetkú drzosť ! Ďakujem Vám za každú radu . Peter.:.(:.(3-[

hehe, něco jsi zjistil a má to tajný název a tajné umístění.
takže kromě cesty sem dej i část z výpisu toho logu.
jinak: toužil jsi mít w10? máš ho. tak si to užij.

edit:
furt si říkám, kde je tu nějaké téma o zálohovadle pro win, když místo toho opakovaně zavírám idiotský příspěvek o m$ fízlování.
místo toho jen titulek z blesku "Sand Blast Backup - Check Point Endpoint" - a obsah sračky.
čili nejde o problém w10, ale jakési aplikace, se kterou máš kvůli logu problém.
nestyď se a rozepiš se, bo zálohování pár set pc v síti mě zrovna zajímá.