Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Podobný program jako TV - bez pingu

Ahoj, hledám nějaký nejlépe freeware mezi sdílením monitoru (vč. zvuku) přes internet. Využívám hojně TV ale v něm mám menší problém a to je odezva, na opravy věcí fajn ale když potřebuji dělat něco s přesností na mém PC doma, je to nadlidský úkol s 500 ms odezvou na domácím PC. Máte někdo nějaký tip? :) Samozřejmě hledám freeware ale pokud někdo zná něco placeného, klidně to sem taky šoupněte.
Požadavky na program:
- Podpora Win 10
- Maximálně 50 ms odezva
- (ideálně) freeware
- 30+ FPS v reálném čase

Ne, vážně? :) Jenže já mluvím o pingu který způsobuje program, přenáší video náročným způsobem což neskutečně zatěžuje síť. Normální ping se pohybuje 27-29 ms (bez optiky), se zapnutým a aktivním TV to je 400+ :) Našel jsem i další programy pro sdílení obrazu, které toto nedělaly, zase se ale často sekaly nebo přenášely jen 10 fps čistě pro potřeby nouze...

Jenže CPU ani internet problém nemá, ach jo. Video z PC jde v pohodě streamovat na full HD bez zachvění pingu, některé sdílecí programy mi to dokážou vysílat na 30 FPS ale bez zvuku, což je na prd, a taky to jde v pohodě bez zvyšování pingu. Já jen chci něčím TV nahradit, to je vše :) Internet ani cpu s tím opravdu nemá co dělat. Chci jen jiný program, aby zvládl 30 FPS, zvuk a neházel mi ping na 400+...