Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava pravopisných chyb v L/O Office.

Nějakou dobu si hraji s Libre a Open Office. Open se mi líbí víc protože Libre je takovy škaredě humpolácky jako v linuxu. Ble ikony atp. Ale mám jiný problém. Jde nějak v L/O Office nastavit kontrolu pravopisu a to tak, jak to má MS Office 2016? Konkrétně mám na mysli slovíčka MĚ, MNĚ a čárky. Libre ani Open na nic nereagují a nic neopraví. Stáhla jsem si ten jejich doplněk pravopisný slovník ale ten kupodivu vůbec nic neřeší. Buďto to ten software vůbec neumí a nebo to neumím nastavit já. Poradíte?

Ja používam LO bez doplnok, funguje mi to normalne ako v MSO. Asi fakt nekde neco delate blbe... Skuste v LO otvoriť nastavenia -> jazyk -> kontrola pravopisu a odškrtať.

Pak zmáčknout Shift+F7 / F7