Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafická karta

Dobrý den,mám PC se základní deskou P45 Platinum a chci ji osadit kartou MSI R7 240 2GB/HDMI/DVI/VGA. Ramku mám 6Gb. Chtěl bych vědět,jestli to půjde.Díky za Vaši odpověď djpepa

Jsou levnější než 10xx serie.

- Jasny proc ne.
- Nevim jestli v tomto pripade, ale ze nejde o GK z roku 2018 nicemu nevadi, minuli rok jsem sem tam doporucil i AMD R9@Fury na HBM1 (podstatne vysi Bandwitch jak DDR), ktera se zde dala koupit uz od "220"Euro - starsi, ale vykonejsi jak GK typu AMD RX@580, jen ma 4GB sbernici.
* Nabidnou NOVOU grafickou kartu predeslé rady IMHO jako alternativni reseni proc ne, nicemu to nevadi az na 'mozny' mensi rozdil v [TDP] které u nekterych predeslich modelu bylo vysi. Stejne dnes uz je to jen o zmensovani jak chipu tak jejich spotreby, taktech, osazovani rychlejsi pameti s mensi spotrebou jinak je to stale to samé..