Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem editování SWF aplikace

ahoj, mam tema na mobilni telefon, ktere ma jako sporic zelene digitalni hodiny. Povedlo se mi to tema rozbalit a nasel jsem primo ten sporic, ktery je ve flashy. Jakym programem bych ho mohl editovat, abych jen zmenil barvu? Omlouvam se za trivialni dotaz, ale flash aplikace mi nic nerikaji. Diky

pre mobily-adobe flash lite, alebo adobe air/flex sdk,ktoré je zdarma,alebo niektorým z flash decompilerov,ovšem treba si pohladať nejaký cenovo dostupný alebo ktorý je free,inak tam väčšina trial verzií bežne dostupných nahádže všelijaké vodoznaky a bude to nepoužitelné