Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem facebook - přátelství

Čus, chtěl bych se zeptat, jestli jde nějak na facebooku nastavit, aby se ostatním lidem neukazovalo že jsem s někým nově v přátelství. Vím že když mi někdo pošle žádost a já to příjmu, tak se všem ukáže na zdi, že jsme přátelé, tak jestli to jde nějak vypnout ? Díky

ako že si niekoho potvrdíš a na facebooku a mu sa to ukáže ako príspevok že si si pridal novú osobu do priateľov a to sa ukáže všetkým tvojim kamarátom že si si pridal novú osobu buď ten príspevok odstrániť alebo sa to nejako nastavuje nastavenie profilu mňa sa toto ešte nestalo na facebooku