Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Galaxy S5 Neo nejde přečíst MMS

Ahoj upgradoval jsem z Iphonu 4 na Galaxy S5 Neo (Android 6.0.1) a vše funguje prefektně až na jednu věc.Když si chci ale prohlídnout MMS od O2 s kalendářem tak se nic nenačte.Jen se zobrazí ohláška že multimedialni obsah nejde načíst a ať to zkusím později.

Víte někdo co s tím?

má aplikace správy prístup povolenia k uložisku, sieti a máte zapnuté automatické načítanie MMS obsahu?

v aplikácii správy kliknite na 3 tečky -> nastavení -> ďalšie nastavenia -> MMS -> Automatické sťahovanie