Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Batéria

Dobrý večer,mám notebook lenovo g 500 os.windows 10 home 1803.Notebook je 5 rokov starý.Ide mi o nabíjanie batérie v notebooku.Notebook mám stále zapojený na nabíjačke,s batériou v notebooku.Notebook neprenášam.Používam režim spánku.Ešte sa vrátim k tomu že mám notebook zapojený stále na nabíjačke,dobije mi ho na 60% kapacity a keď klesne na 50% tak ho začne dobíjať batériu v notebooku.Batéria je už rok stará,takže aj keď mám notebook na nabíjačke,a batéria je v noteboooku kapacita časom klesá.No a nedávno som zistil že mi keď mi klesne z 55,5% na 54,5% tak sa mi spustí nabíjanie a dobije mi ju na tých 55,5,6% a nabíjanie sa zastaví,že prečo.Používam program Baterry Bar,k info o batérii.Ano z tých 60% kapacity nabitej batérii mi už časom kapacita klesla na 55,5..4%.Ono ešte robí to vtedy napr.je tých 54,5% príklad notebook prejde do dlhodobého spánku,potom ho neskor zapnem,a už je nabitý na tých 55,5..6%.Pekný večer

tvoja batéria je úplne v poriadku chová sa ako nova podľa mňa bude problém v nabíjačke skúsil by som si niekde požičať tú istú nabíjačku pokút sa batéria nabije na 100% je chybný tvoja nabíjačka a budeš musieť si kúpiť novú nabíjačku