Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Chrome hlásí - chybí soubor manifestu

Zdravím, jednou jsem v PC likvidoval nějaký malware, a od té doby mi ve Chrome při spuštění vždycky vyskočí okno, že soubor manifestu nebyl nalezen nebo je nečitelný. Jinak když to okno zavřu tak chrome funguje normálně. Nepomohlo ani odinstalování a nová instalace chromu, a dělá to i potom co jsem nainstaloval další verzi chromu. Nevíte co se s tím dá dělat? A k čemu jsou ty soubory manifestu?

Tam sem už koukal, ale jak to opravit sem nenašel. Víš něco konkrétního? Předpokládám že bude mít chrome uložené nějaké nastavení které se při odinstalování nesmaže, ale nevím kde. Co sem našel tak sem smazal po odinstalování chromu, ale ani to nepomohlo.

Já už mám PC vyčištěnej, ta chyba se začla objevovat až potom, co sem PC vyčistil programem Malwarebytes. Ten zřejmě spolu s malwarem smazal i nějakou součást chromu.
Jen nechápu proč nepomohla přeinstalace chromu.