Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem monitor 4K UHD přes HDMI do ntb

Dobry den,
chtěl bych Vás poprosit o radu. Uvazuji nad koupí monitoru (3840 x 2160 (4K UHD), 27 palcu a polohovací) hlavně na práci, sledování filmu a obcasne hry. Zasekl jsem se u typu HDMI kabelu ktery muj ntb podporuje. Momentálně mám ntb lenovo z50. Budu rád za kazde rady a typy, pripadne Vas nazor na tuto koupi.

Dekuji za odpoved a preji hezky den

- O jaky NTBook jde presne ? -"ZNACKA-TYP"-
- Pro zobrazeni rozliseni 4K je zapotreby aby tvuj NTBook byl vybaven portem [HDMI 2.0, DPort], ale je moznost i pripojeni pres port [USB-C] (na C vyuzivam prozobrazeni 4K/VR docela casto), ale to zalezi od tvého NTBooku (zda-li podporuje Thunderbolt@3) viz tvoje "ZNACKA-TYP".
* Hrani 4K na NTbooku snad nemyslis vazne ;-)