Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava 22k, může být?

Zdravím borci,
mám tady svůj nástřel PC sestavy, poprosil bych o odborný oko :-) - https://www.czc.cz/110330,223635,187659,213652,223203,189362,197496,222258/kody
Limit 22k mi nevychází, z čehož se ale nepotento, dělám si radost na kulatiny. :-)
Mým cílem je využití pro nějaké to mačkání her, ale víc pro práci s videem, Sony Vegas a spol.
Case již mám, jedn áse mi hlavně o střeva, tak ať je to v harmonii.
U grafiky mi přišla zajímavá cena, stejně tak i SSD, ten jsem nikdy neměl, takže by pro mě měl být rozdíl při čemkoliv. :D
Zdroj mi příjde celkem dělo, tak pokud je to zbytečně moc, věřím nějakému nižšímu Seasonicu.
RAM časem doplním o parťáka.

Předem díky za připomínky.

jinak ten Futron žádný dělo není čínský kondíky

Ale kdepak, Raider II jsou osazené 105° Nippon Chemi-Con / Rubycon. To jaké má PSU "kondíky" není tak důležité jako dobře fungující ochrany! to je nejdůležítější..
Nelíbí se mi na Raideru II akorát ventilátor ADDA 2200 RPM. Jinak osobně bych se nebál např. takovou 450W někde osadit.