Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Amd grafika

D.deň

Aku graficku kartu by ste mi poradili od amd (na amd freesync)?
Cena tak do 500€
Ďakujem
(Procesor mám ryzen 7 2700X)

- ASUS typu kdyz nevemu v potaz zakladni verze "ROG STRIX RX VEGA56 OC 8 Go" by mela byt (jestli tak uz neni, v Cr opravdu nevim) dostupna uz od 500Euro.
* Dobres upozornil na tu spotrebu, prece jen nakych 300W o proti takové ASUS CERBERUS GTX@1070Ti 180W za prakticky stejnou cenu je docela rozdil.

- FreeSync potrebujes ? Tvuj monitor podporuje kterou verzi FreeSync ? K RX@Vega bych tedy vzal alespon monitor 4K@FreeSync 2.
* Jestli mas monitor jen FHD@1080p s HDMI 1.4, tak radeji popremyslej, jestli tak vykonou i drahou GK vubec potrebujes.

Souhlas s Eessencia, osobně bych radši šel do dražší když už. Na rozdíl od Nvidie tam je ten skok v ceně hodně znát. Jasně, jsou to peníze navíc, ale když už investuješ, nebyla by škoda opomenout tu dražší a lepší verzi?