Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno WinRAR

Dobrý den. Vnuk mi nastavil ve WinRaru v nastavení na záložce integrace vlastní přípony archivů exe soubory. Nejde mi to vymazat. Tím pádem nespustím žádný soubor s příponou exe. Prosím o radu.

Řešení:

- Ani v nouzovém rezimu to nenastavis?
- V "NASTAVENI" -> "VYCHOZI APLIKACE" jde pouzit i funkce "vychozi nastaveni" - "reinstalace".
- V nouzovem rezimu je i "console" pres kterou to jde nastavit, jinak nekde v moznostech "NASTAVENI-VLASTNOSTI SLOZEK" (zde je opet moznost "vychozi nastaveni" ) - > vice -> "TYP SOUBORU" -> kliknout na pridat "NOVY" -> '.exe' "program/aplikace".

*Ilustracni obrazek Win7
[10047-im3-s-.png]

[TiP] ~Nebo pouzij "BOD OBNOVY" na den predtim nez se to stalo.

- Ani v nouzovém rezimu to nenastavis?
- V "NASTAVENI" -> "VYCHOZI APLIKACE" jde pouzit i funkce "vychozi nastaveni" - "reinstalace".
- V nouzovem rezimu je i "console" pres kterou to jde nastavit, jinak nekde v moznostech "NASTAVENI-VLASTNOSTI SLOZEK" (zde je opet moznost "vychozi nastaveni" ) - > vice -> "TYP SOUBORU" -> kliknout na pridat "NOVY" -> '.exe' "program/aplikace".

*Ilustracni obrazek Win7
[10047-im3-s-.png]

[TiP] ~Nebo pouzij "BOD OBNOVY" na den predtim nez se to stalo.