Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem funkcni printserver

Znate nejaky funkcni printserver tak do 1800? Zkusil sem edimaxy a airlive a ani jeden poradne nefunguje, ten edimax da treba 100 stranek a pak je potreba restartovat ten airlive je rad tak za 5. Je docela jedno jestli pouzivam lpr nebo raw.

Pisu tu o sitovem prostredi kde se tiskne, z nekolika pc a hodne. Sitove tiskarny sou ok ty mi fungujou jak maj.

já bych doporučil na nějakém serveru vytvořit tiskovou frontu, v případě, že mnoho hostitelů tiskne na jeden síťový port "malého" tiskového serveru, dochází právě k zásekům. Edimaxy ani airlive nejsou samozřejmě něco extra, ale pokud jsou spoolovány korektně z jednoho hostitele, tak většinou fungují.