Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Naše systémy rozpoznali nezvyčajnú aktivitu prichádzajúcu z vašej počítačovej siete

Zdravím, keď chcem niečo vyhladať v googli tak raz za čas vyhodí toto: https://i.imgur.com/BgxGamJ.jpg

Naše systémy rozpoznali nezvyčajnú aktivitu prichádzajúcu z vašej počítačovej siete. Táto stránka skontrolujte, či ste odosielateľom žiadostí skutočne vy a nie robot. Prečo sa to stalo?

Adresa IP: 62.197.243.217

Písal som známemu, ten mi povedal že to je "chyba" providera pretože tá IP je adresa providera (SWAN). To by nebol možno ten zlý prípad, horšie je že keď som vrútil tp kábel zo steny ktorý mám v routery priamo do PC tak mi to nevyhadzovalo. Dal som ho späť do routera a začalo to opäť vyhadzovať. Router som skúšal resetnúť na factory nastavenia a nepomohlo. PC som skenoval Malwarebytesom, aj Adwcleanerom a nič nenašli.

to se děje i mě:
* skoro zadna captcha nejde dokoncit
* prepnuti na audio captcha hodi popup hlasku "z vaseho...jdou aut.dotazy.z duvodu nelze pokracovat"-
* pri hledani na giogle search obcas se ukaze podobna hlaska, ale jen kdyz hledam delsi edobu

Písal som známemu, ten mi povedal že

- Odkud ma znamy tuto informaci, ja ta informace kolerantni ?
- To se casto stava i u pouzivani pripojeni typu PROXY.
* Jestli mas proxy aktivované, tak ho dezaktivuj, kontrola obsahu souboru "../etc/HOSTS" (otevrit ho muzes klidne i poznamkovym blokem, jde jen o text) a [DNS] by byla IMHO také namiste.

- Jestli soubor HOSTS nevidis, zkus ho rovnou otevrit v notepadu pomoci :

notepad C:\Windows\System32\drivers\etc\HOSTS

[TiP] ~ Nemuzes-li nastaveni proxy najit, muzes ho dezaktivovat pomoci zmeny registracniho klice :
- Nejdrive nahledni jestli je povoleno. ProxyEnable=0 znamena ze je dezaktivovany a ProxyEnable=1 aktivovany :

get-itemproperty 'HKCU:\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings' | Select-Object ProxyEnable

[82823-proxy-enb-png]
- V pripade ze ma hodnotu =1, tak ho dezaktivuj :

set-itemproperty 'HKCU:\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings' -name ProxyEnable -value 0