Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ovladače na USB

Dobrý den,
po formátování staršího počítače jsem narazil na problém fungování USB portů. Na jiných počítačích mi po formátu a znovunainstalování WIN XP USB vždy běží, ale na tomto jednom konkrétním počítači to nejde. Samozřejmě mě nejprve napadlo zkusit CD s ovladačí pro základní desku, ale tam jsou ovladače jen pro WIN 98. Deska je od firmy PC CHIPS, ale konkrétní model nevím (nějak mi ani nenapadá kde ho vyčíst). Napadá vás něco jiného než se pídit po modelu desky a pak kontaktovat výrobce desky, kvůli dodání ovladačů?
Děkuji

pokial mas instalacku s SP2 tak staci dat len vyhladat novy HW, usb-cka mozes mat ako nezname zariadenie. Niektore dosky to takto sem-tam robia. Inac po vyrobcovi tej sracky sa ani pidit nemusis, uz par rokov neexistuje (kupila ho ECS, ktora robi podobne smejdy). AK teda nemas SP2, tak ho nahod.