Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook vs all-in-one do 15k

Ahoj, je lepší si koupit notebook nebo allinone? Více méně se to bude přesouvat jen výjimečně..cca 1 za měsíc. Bude sloužit zejména pro koukání na internet. Rozpočet je 15k. Co vybrat? Nějaké konkrétní modely? Díky

AiO koncept je už v podstatě zase nemódní. V podstatě je to jinak zabalený notebook, s větím displejem a bez baterky. Jeho výhoda je obecně vyšší ergonomie oproti notebooku, nevýhoda zase horší mobilita. Najít dnes nešlupkovitý model bude asi docela problém, nicméně já bych takové řešení pro požadované účely asi preferoval.

Ja se pokousel minule pro zenske u nas ve firme vybrat misto ntb+monitor nejake AiO reseni, a - nejak sem nepochodil, nevychazelo to nijak vyhodne. Nakonec na misto kde je ta mobilita nepotrebna vysly nejrozumneji nejake pidi-PC od HP (i3, SSD) + 24" monitory. Ani Intel NUC bych se nebranil, ale HP vyhodnejsi kvuli licenci na wokna. AiO - bud je to desny krap (jen HDD, ne SDS, malo RAM, 21"...), nebo vychazi nesmyslne cenou (pripadne oboje), a bonus v podobe problemoveho az takrka nemozneho upgradu pameti/vymene disku.

Jednou za měsíc? Jednoznačně notes. Vybrat sedmnáctku s nějakým lidským rozlišením (1600x900) a k němu bezdrátovou krysku a tašku. Do patnácti bys měl s relativně slušným výkonem vlézt. AIO je na přenášení dost nepohodlné.