Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pc nenacte 8gb ram

dobrý den mam starsi pracovni pc a v pc jsem mel 4gb ram DDR2 800mhz a dostal jsem nejake ramky take DDR2 800mhz ale bios nacte jenom 4gb a i kdyz pridam jenom 1gb tak pc se sekne zakladni deska je GA-EG43M-S2H

To je zase nejaky prazdninovy vtip?

- To nema se seznamem podporovanych nic spolecného.
- V tom "Seznamu|List" , je seznam [RAM] , které s tvym PC funguji. Kde porovnas "tvé" a ty co jsou v "seznamu". Jestli to nemuzes najít, klikni na policko "Support", následovně se ti zobrazi podmenu kde tento list memory je . .

[STAHNOUT QVL] : Qualified Vendors "List|Seznam" -> http://download.gigabyte.eu/FileList/Memory/motherboard_memory_ga-eg43m-s2h.pdf
* To co jsi napsal je jen zakladni popisek zakladni desky. Navic vidiš sám že ty [RAM] spolu nefunguji, co na tom chces vic resit? Bud je vytahni, nebo je nahrad tema, co jsou podporované. .

[TiP] ~ Zkus ty [RAM] po jedné (což znamená že v PC bude pri testu vždy jen jedna RAM) zkusit pres MEM TEST jestli není jeden modul vadný.
* Nekteré instalacky OperacnichSystému maji jiz integrovanou moznost testovani [RAM], ale muzes stahnou a k testu pouzit i : https://www.memtest86.com/